kecy

Nový blog

24. března 2014 v 17:16
Ahoj, chtěla jsem vám říc že jsem si udělal na autogramy nový blog. Tenhle jsem skazila. Jsou tu děsný fotky atd. Tak jsem si udělal nový. Přdidám tam všechny autogramy, co mám, i když jsou tady. Proto prosím všechny co mě mají v odkazech, aby si změnili adresu. Děkuji moc. Já si vás du hned přendat.

Adresa blogu: autogramy-laduka.blog.cz

Jsem zpět!

26. února 2014 v 16:02
Ahoj vracím se zpět. Dala jsem si chvilku pauzu od sbírání Sice jsem teď autogramy dávat nebudu, protože jsem je uklidila na půdu, (Předěláváme pokojík.) a asi tam ještě dlouho zůstanou asi tak do začátku dubna. Budu přidávat, ale ty co mi přijdou a samozdřejmě odeslané. Teď mě tak napadá že mám možná vyfocené nějaké co jsem nepřidala. Musím se podívat :D Ahoj

(čekejte tak kolem 10-20 článků za měsíc)

Ewa Farna video

29. července 2013 v 15:18
ahoj prosím zůčastníte se videa pro Ewu k narozeninám svá přáníčka posílejte na adresu pranickoewa@seznam.cz přáníčko může být vyrobené na PC nebo se s ním můžete vyfotit. Děkuji. posílejte do 10.8.2013


Omluva

29. června 2013 v 15:49
Chci se vám omluvit že to jsem přidávám pozdě a bez fotek, ale jsou prázdninya předtím bylo hezky. TAKŽE NEMÁM MOC ČASU. VŠECHNO PŘIDÁM A FOTKY DODÁM AŽ BUDU MÍT VÍCE ČASU. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

ZDRAŽENÍ NÉ!!!

18. června 2013 v 20:07
TO NÉ!!! PRÁVĚ ČTU NA SEZNAMU ŽE ŽDRAŽÍ POŠTOVNÉ Z DESETI KČ NA TŘINÁCT KČ. OD 1 SRPNA

prosím

10. června 2013 v 19:31
Autogramiády. Bohužel sem nepojedu kdyby sem někdo jel prosím vzali by jste mi autogram. Klidně vám pošlu i známku. Děkuji. Napište prosím do komentářů.
banner michal david

ČT-autogramy

9. května 2013 v 11:15
ČT- dneska čtvrtek sice je ale znamená to že mi přišli autogramy z České televize. 2 s toho jsem vyměnila už předtím takže je dám do výměn. ( Oldřich Navrátil a Kamila Tomámková a Dana Morávková)
Ty co nemám jsou: Tomáš Töpfer a Roman Pistorius

3 obálky

12. dubna 2013 v 14:00
Dneska mi přišly 3 obálky!toje poprvé!2 Malé a jedna velká!
Vprvní malé byl Svatopluk Skopal.
Ve druhé malé:z Dejvického divadla
Ve třetí: z Divadla Hybernya kam jsem psala o autogramy z muzikálu Kapka medu pro Verunku

POMOC

4. dubna 2013 v 20:22
AHOJ NEVÍTE NĚKDO KDE SEHNAT NĚKOHO Z NICH AUTOGRAM.DĚKUJI.


z filmu Dívčí parta

Elizabeth McLaughlin 
Ellen Marlow
Samantha Boscarino
Sophie Anna Everhard
Bridgit Mendler
 
zpěvačky
Selena Gomez
Avril Lavigne
Demi Lovato
Kelly Clarson
EMMA ROBERTS

kde sehnat autogram Seleny Gomez

27. března 2013 v 13:03
Ahoj prosím poradíte mi kde sehnat autogram Seleny Gomez. Přes studio fan mail to už nejde a bojím se poslat dopis když nevím jestli ještě funguje.Prosím kdo ví email napište prosím. A když nebude tak i tu oskoušenou adresu. Děkuji všem kteří se zapojí.

smůlný týden

22. března 2013 v 17:46
Ach jo tenhle týden stál z autogramy na prd.Žádný mi nepřišel a poslala jsem jen žádost do primy.To mi připomíná že to jsem musím dát.Du to hned napravit, budu hledat emaili a snad nějaké najdu. Prosím vás nevíte kde by se dal sehnad email o autogram Seleny Gomez (klidně i PP) jinde než na studiu fanmail, ten už nereaguje. A kdo by našel nějaký email na někoho koho autogram nemám tak mi prosím jestli chcete napište email do zprávy autorovy.Klidně i dám za to jiný email kam jsem psala a zatím to nepřišlo. Děkuji moc.

 
 

Reklama